Kurumsal

Hakkımızda

Motifsa Mobilya, sizin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini artırmak için her zaman yanınızda

30 yıllık deneyimiyle mobilya mobilya sektöründe üretim ve satış hizmetlerini başarı ile devam ettirmiş ender mobilya öncülerinden olan Motifsa; modern mobilya tasarımlarını kaliteli ve uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. 

Türkiye’nin ulaşım olarak en önemli arterlerinden kabul edilen Aksaray ilinde Organize sanayi bölgesi içerisinde kendi mülkiyetindeki 6000 m2 kapalı alanlı entegre üretim tesislerimizde tecrübeli çalışanları ile kanepe, yatak,baza ve oturma grubuna kadar birçok farklı ürün grubunu üreterek hızlı sevkiyatı ile müşterilerine kısa sürede teslimat sağlmaktadır.

Firmamız özellikle üretime başladığı günlerden bu günlere kadar müşterileri ve bayileri nezdinde yüksek itibara sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

     Kurumsal Değerlerimiz 

Dürüstlük: 30 yıldır mobilya sektöründe yer almaktayız ve yıllardır çalıştığımız bayilerle ilişkimiz karşılıklı güvene dayanmaktadır, dürüstlük ilkesi en önemli yapı taşımızdır.

Müşteri Memnuniyeti: Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun üretim politikasıyla onların beğenisini ve takdirini kazanmaktır.

Toplam Kalite: Üretimin ilk basamağından, son tüketiciye kadar olan süreçte kaliteden ödün verilmemesi ve aksaklıkların minimum seviyeye indirilmesi en önemli değerlerimizdendir.

Yenilikçi ve Dinamizm: Küreseleşmeyle birlikte ülke sınırları kavramı ortadan kalkmıştır ve hemen hergün yeni bir teknoloji hayatımıza girmektedir. biz de bu değişiklilklere açık olup, tüm yeniliklerden fabrikamızda faydalanmaktayız.

Profesyonel Ekip: Üretim sürecinin ilk basamağından, yönetim kadrosuna kadar uzman kişilerle çalışmaktayız. çalışanlarımızla tam bir takımız ve bu şirket politikamızın vazgeçilmezini oluşturmaktadır.

00

Yıllık Deneyim İle

Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazırlanmıştır.